Spaustuvė „Spaudos kontūrai"

„Spaudos kontūrai“ - viena iš didžiausių spaustuvių Baltijos šalyse ir Centrinėje Europoje. Modernus spaustuvės pastatas Vilniuje klientus maloniai nustebina nuo pat įvažiavimo. Atsidūręs reikiamu adresu nepamatysi tradicinio gamybos pastato – jis tarsi paslėptas kalvos šlaite, taupantis šilumą ir nedarkantis vietos kraštovaizdžio. Toks architektūrinis ir technologinis sprendimas simbolizuoja šios spaustuvės veiklos principus – inovatyvumas, modernumas ir draugiškumas aplinkai. Viduje pastebimi ir kiti bruožai – kokybė, lankstumas, profesionalumas ir greitis.

Tai įvertino ne tik Lietuvos leidėjai, bet ir solidūs užsienio užsakovai. Spaustuvė „Spaudos kontūrai“ žurnalų, katalogų, komercinės spaudos gamintoja, didžiausia kontraktinė spaustuvė Baltijos šalyse ir Centrinėje Europoje. Didžiąją dalį savo produkcijos spaustuvė eksportuoja. „Spaudos kontūrams“ spaudos darbus patiki aukščiausios klasės periodinių leidinių leidėjai. Tai liudija prie rampos nuolat privažiuojantys ir nuvažiuojantys vilkikai, į kuriuos operatyviai kraunamos paletės su spausdinta produkcija. Užrašai ant jų rodo plačią eksporto geografiją. Spaustuvės klientai dažnai nori kompleksinio sprendimo. Tai jie gauna „Spaudos kontūruose“ – muitinės, transporto paslaugos, produkcijos pristatymas per 24 valandas.  

Solidžių užsakovų sąrašas

2000 metais įkurta spaustuvė, yra ir viena moderniausių regione. 2003-2004 ir 2008-2009 metais į naujausią poligrafijos įrangą buvo investuota daugiau nei 20 mln. EUR. Įsigytos ruloninės ofsetinės 16 ir 32 puslapių spaudos mašinų technologinės linijos spausdina nesustodamos, o svarbiausia – padeda didinti įmonės gamybos produktyvumą ir gaminti aukštesnės pridėtinės vertės naują produktą.

Po šio atsinaujinimo spaustuvės klientų sąraše ėmė rikiuotis tarptautiniai žurnalai, reklaminė produkcija, aviakompanijų leidiniai, bendradarbiaujama su antru didžiausiu pasaulyje po IKEA baldų, namų apyvokos daiktų bei aksesuarų prekybos tinklu JYSK.  Tačiau spaustuvėje, kuri yra ne tik aukščiausios poligrafinės kokybės leidinių, bet ir didelių tiražų žurnalų bei katalogų rinkos lyderė, yra išlikęs ir rankų darbas. Jis pasitelkiamas, kai reikia įvykdyti papildomus užsakovų pageidavimus. Juk klientas žino, kad spaustuvės motto - „mums neįvykdomų užduočių nėra“. Ir nors visame pasaulyje hand made produktai yra išskirtinai brangūs, tačiau „Spaudos kontūrai“ turi įgudusią profesionalių pagalbininkų komandą, kuri yra pajėgi įvykdyti kiekvieną užsakovo norą greitai ir svarbiausia – už protingą kainą.  

Darbuotojai – karta iš kartos

Didelis dėmesys kūrybiškumui yra būdingas visai „Spaudos kontūrų“ 140 žmonių komandai. Spaustuvės profesionalai labai racionaliai ir kūrybiškai žiūri į užsakovo poreikius, todėl dažnai klientas gauna  daugiau nei tikėjosi. Kai kurie darbuotojai čia dirba šeimomis, o kai kurie – jau antros kartos poligrafininkai, savo specialybės paslaptis perėmę iš savo tėvų. Visos kartos puikiai jaučiasi „Spaudos kontūruose“, nes ir šioje įmonėje tvyranti atmosfera primena vieną didelės šeimos gyvenimą. Tokie santykiai yra sudėtinė kūrybiško požiūrio į darbą ir kokybę dalis – kai esi šeimoje, kitaip dirbti ir negali.  Tai pastebi ir dažnas klientas, atvykęs į spaustuvę pasitikrinti savo leidinio medžiagą.

ES parama

 

Susisiekite su mumis

+370 5 210 67 10

Susisiekite

Paruošimas spaudai

Apie paruošimą spaudai rasite čia. Norėdami gauti serverio prisijungimo duomenis, kreipkitės į jus aptarnaujantį vadybininką.